Domki nad morzem w Chłopach

Rezerwacja: +48 696 909 880

Bądź fit!

nordic-walking-300x225.jpgOdzyskaj spokój ducha i równowagę ciała wśród szumu morskich fal i malowniczego krajobrazu wybrzeża bałtyckiego… Przygotowaliśmy dla Ciebie moc dodatkowych atrakcji!

Pragniesz zachować dobre zdrowie i samopoczucie jak najdłużej? Chcesz aktywnie spędzić urlop? Oczekujesz czegoś więcej niż odpoczynek na plaży? Stworzyliśmy pakiet skierowany specjalnie do osób, które obok wypoczynku nad morzem szukają tego, co określa się mianem wellness- spokoju i równowagi ciała i ducha…

Proponujemy Państwu bezpłatny Pakiet Usług Wellness:
 • wypożyczenie rowerów (w tym „góral” dziecięcy, fotelik rowerowy)
 • wypożyczenie  kijków Nordic Walking
Skorzystaj też z oddalonej o kilka minut największej siłowni ”pod chmurką” na Pomorzu! Wystarczą chęci by korzystać z pobliskich ścieżek rowerowych i  nordic walking,  spacerów po plaży, uprawiania jogi czy aktywnego zwiedzania okolic - więc do dzieła!
rowery-300x167.jpgWellness w dosłownym tłumaczeniu na nasz rodzimy język oznacza „dobre samopoczucie”. W roku 1959 amerykański lekarz dr. Halbert Dunn stworzył własną filozofię, która głosiła, że do osiągnięcia pełnej harmonii niezbędna jest równowaga ciała i umysłu – wszak od zawsze dobre samopoczucie ściśle wiązało się z dobrym zdrowiem i na odwrót. W czasie dziesiątek lat filozofia wellness znacznie ewoluowała i w dzisiejszych czasach jest nie tylko harmonią ciała i umysłu, ale także sposobem bycia i sposobem na życie. W dużej mierze zdrowie człowieka zależy od niego samego, dlatego też żyjąc i przestrzegając zasad wellness osiąga się nie tylko wyrzeźbione na zajęciach fitness ciało, ale i dobrą kondycje fizyczną, czyli żyjąc zgodnie z filozofią wellness uwzględniamy i rozpieszczamy swoje potrzeby psychologiczne, towarzyskie, intelektualne, emocjonalne, finansowe, oraz fizyczne.
 
Promocyjny Pakiet Wellness nie wchodzi w skład ceny pobytu, dlatego też zastrzeżenia związane z bezpłatnym wypożyczeniem rowerów bądź kijów nordic walking nie mogą być podstawą roszczeń.
 • Pod Szklaną Wydmą
  Chłopy, ul. Kapitańska 17
 • Kontakt telefoniczny:
  +48 696 909 880
 • Napisz do nas:
  chlopy.net@o2.pl
© Pod Szklaną Wydmą. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk