Domki nad morzem w Chłopach

Rezerwacja: +48 696 909 880

Cennik


 •  
 •  
 • 1 czerwca-15 września 45-100 zł 1 os./doba
 •          
 •          
 • MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB-4.
 • Zmiany turnusów odbywają się w soboty i środy (pobyty 7,10,11,14-dniowe itd.)
 • Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Uwaga !!!

Zgodnie z Ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług o chęci otrzymania faktury nalezy poinformować sprzedawcę w momencie zakupu usługi.

Regulamin rezerwacji pobytu

 1. Doba hotelowa trwa od g. 14.00 - do g. 10.00 następnego dnia.

 2. Cena obejmuje:

a.    nocleg;

b.    opłaty za: media*; opłatę miejscową;

c.    jedno niestrzeżone miejsce parkingowe;

d.    dodatkowo jest płatna w momencie przyjazdy kaucja 200zł, zwrotna po zdaniu domku.

*w cenę noclegu wliczone jest 25 kW/tydzień-dopłata różnicy ponad 25 kW wynosi 1 zł/kW).

 1. Zasady rezerwacji:

a. rezerwacji dokonuje się wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 696 909 880,

b. wymagana jest wpłata zadatku dokonanego w ciągu 3 dni roboczych od dnia telefonicznego zgłoszenia rezerwacji,

c. w momencie odnotowania wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za potwierdzoną.

c. zadatek należy wpłacić na podany numer konta bankowego: PKO BP 49 1020 2791 0000 7102 0189 0680, tytułem:
  „Zadatek na poczet rezerwacji na nazwisko………za pobyt w ośrodku przy ul. Kapitańskiej 17 w Chłopach, w terminie ..…, ilość osób …….”.

Informujemy, że w przypadku odwołania rezerwacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

4. Zapłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu z góry za cały pobyt wyznaczony rezerwacją; w przypadku wcześniejszego wyjazdu wpłaconej kwoty za pobyt nie zwracamy.

5. Zmiany turnusów odbywają się w środy oraz soboty w okresie czerwiec-sierpień (pobyty 7, 10, 11, 14 – dniowe  itd.), poza sezonem – w sposób dowolny.

6. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją „Regulaminu pobytu” oraz zobowiązaniem się do jego przestrzegania.
 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY

że nie ponosimy odpowiedzialności za „brzydką pogodę”

 

 

Regulamin pobytu

 

 1. Wynajmujący domek ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju szkody lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domku powstałe przez ich niewłaściwe użytkowanie z jego winy lub winy odwiedzających go osób. Wynajmujący powinien zawiadomić personel ośrodka niezwłocznie po stwierdzeniu szkody.
 2. Za dzieci przebywające na terenie ośrodka wszelką odpowiedzialność ponoszą rodzice lub ich opiekunowie (również odpowiedzialność materialna w przypadku urządzeń znajdujących się na terenie ośrodka).
 3. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 8.00. Osoby zakłócające porządek i spokój innych Gości, nie stosujące się do wskazówek gospodarzy, mogą być usunięte z terenu ośrodka  bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
 4. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka tylko i wyłącznie za indywidualną zgodą gospodarzy między 10.00 a 18.00 godz. Zachowanie osób odwiedzających nie powinno zakłócać pobytu pozostałych Gości. Wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę. Nie ma możliwości parkowania pojazdów osób odwiedzających na terenie ośrodka oraz odwiedzin ze zwierzętami !!!
 5. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia . Zabrania się również grillowania na tarasach i poza wyznaczonymi miejscami oraz smażenia ryby wewnątrz domków letniskowych.
 6. Zabrania się używania w pokojach jakichkolwiek urządzeń i aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazem, nie stanowiących wyposażenia ośrodka, z wyjątkiem sprzętem elektronicznego domowego użytku.
 7. Korzystając z urządzeń dostępnych na terenie ośrodka (grille, kuchenka, rowery, plac zabaw, itd.) pamiętaj o korzystaniu z nich w sposób do tego przeznaczony oraz pozostawieniu ich czystych na swoim miejscu.
 8. Należy przestrzegać wyznaczonych miejsc parkingowych - nie ma możliwości zamiany.
 9. Gospodarze ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie samochodu, pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, znajdujących się na terenie ośrodka.
 10.  Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania.
 11. Opłatę za pobyt należy uiścić z góry, nie później niż pierwszego dnia pobytu, przy dokonywaniu czynności meldunkowych. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu wpłacone należności nie podlegają zwrotowi.
 12. Informujemy, że wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza regulamin bez prawa do zwrotu poniesionych kosztów.
 • Pod Szklaną Wydmą
  Chłopy, ul. Kapitańska 17
 • Kontakt telefoniczny:
  +48 696 909 880
 • Napisz do nas:
  biuro@chlopy.net
© Pod Szklaną Wydmą. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk