Domki nad morzem w Chłopach

Rezerwacja: +48 696 909 880

Cennik


 •  
 •  
 • 1 czerwca-15 września 50-110 zł 1 os./doba
 •          
 •          
 • MAKSYMALNA ILOŚĆ OSÓB-4.
 • Zmiany turnusów w okresie 17 czerwca-2 września odbywają się w soboty i środy (pobyty 7,10,11,14-dniowe itd.)
 • Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług o chęci otrzymania faktury nalezy poinformować sprzedawcę w momencie zakupu usługi.

Regulamin rezerwacji pobytu

 1. Doba hotelowa trwa od g. 14.00 - do g. 10.00 następnego dnia.

 2. Cena obejmuje:

a.    nocleg;

b.    opłaty za media (do 25kW/tydzień)

c.    jedno niestrzeżone miejsce parkingowe;

d.    dodatkowo jest płatna w momencie przyjazdy kaucja 200zł, zwrotna po zdaniu domku.

 1. Zasady rezerwacji:

a. Rezerwacji dokonuje się  telefonicznie pod numerem telefonu 696 909 880 lub poprzez formularz rezerwacji.

b. Wymagana jest wpłata zadatku dokonanego w ciągu 3 dni roboczych od dnia telefonicznego zgłoszenia rezerwacji, wskazana w potwierdzeniu rezerwacji wysłanym na wskazany adres mailowy.

c. W momencie odnotowania wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za potwierdzoną.

d. Zadatek należy wpłacić na podany numer konta bankowego: mBank 11 1140 2004 0000 3902 8080 7449 tytułem:
  „Zadatek na poczet rezerwacji na nazwisko………za pobyt w ośrodku przy ul. Kapitańskiej 17 w Chłopach, w terminie ..…, ilość osób …….”.

Informujemy, że w przypadku odwołania rezerwacji wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi.

4. Zapłaty za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu z góry za cały pobyt wyznaczony rezerwacją; w przypadku wcześniejszego wyjazdu wpłacona kwota za pobyt nie ulega zmianie.

5. Zmiany turnusów odbywają się w środy oraz soboty w okresie czerwiec-sierpień (pobyty 7, 10, 11, 14 – dniowe  itd.).

6. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją „Regulaminu pobytu” oraz zobowiązaniem się do jego przestrzegania. Nieprzestrzeganie regulaminu rezerwacji oraz regulaminu pobytu jest podstawą do ieudzielenia lub przerwania usługi.
 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY

że nie ponosimy odpowiedzialności za „brzydką pogodę”

 

 

Regulamin pobytu

 

 1. Wynajmujący domek ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju szkody lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych domku powstałe przez ich niewłaściwe użytkowanie z jego winy lub winy odwiedzających go osób. Wynajmujący powinien zawiadomić personel ośrodka niezwłocznie po stwierdzeniu szkody.
 2. Za dzieci przebywające na terenie ośrodka wszelką odpowiedzialność ponoszą rodzice lub ich opiekunowie (również odpowiedzialność materialna w przypadku urządzeń znajdujących się na terenie ośrodka).
 3. Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 8.00. Osoby zakłócające porządek i spokój innych Gości, nie stosujące się do wskazówek gospodarzy, mogą być usunięte z terenu ośrodka  bez prawa do jakiegokolwiek odszkodowania.
 4. Osoby niezameldowane mogą przebywać na terenie ośrodka tylko i wyłącznie za indywidualną zgodą gospodarzy między 10.00 a 18.00 godz. Zachowanie osób odwiedzających nie powinno zakłócać pobytu pozostałych Gości. Wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę. Nie ma możliwości parkowania pojazdów osób odwiedzających na terenie ośrodka oraz odwiedzin ze zwierzętami !!!
 5. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia . Zabrania się również grillowania na tarasach i poza wyznaczonymi miejscami oraz smażenia ryby wewnątrz domków letniskowych.
 6. Zabrania się używania w pokojach jakichkolwiek urządzeń i aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazem, nie stanowiących wyposażenia ośrodka, z wyjątkiem drognego sprzętu elektronicznego domowego użytku (m.in.telefon, laptop). Zabrania się użytkowania własnego źródła ciepła oraz elektrycznych lodówek turystycznych.
 7. Korzystając z urządzeń dostępnych na terenie ośrodka (grille, kuchenka, rowery, plac zabaw, itd.) pamiętaj o korzystaniu z nich w sposób do tego przeznaczony.
 8. Należy przestrzegać wyznaczonych miejsc parkingowych - nie ma możliwości zamiany.
 9. Gospodarze ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie samochodu, pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, znajdujących się na terenie ośrodka.
 10.  Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania.
 11. Opłatę za pobyt należy uiścić z góry, nie później niż pierwszego dnia pobytu, przy dokonywaniu czynności meldunkowych. W przypadku rezygnacji z zarezerwowanego pobytu wpłacone należności nie podlegają zwrotowi.
 12. Informujemy, że wynajmujący może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza regulamin bez prawa do zwrotu poniesionych kosztów.
 • Pod Szklaną Wydmą
  Chłopy, ul. Kapitańska 17
 • Kontakt telefoniczny:
  +48 696 909 880
 • Napisz do nas:
  biuro@chlopy.net
© Pod Szklaną Wydmą. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk