Pokoje nad morzem w Chłopach

Rezerwacja: +48 692 923 149

Witamy w jednym z najurokliwszych zakątków Pomorza

Niezwykłość położenia naszych domków pozwala spędzić urlop w pobliżu lasów pokrywających wydmy (odległość ok. 100m) a zarazem mieć kilka kroków do szerokiej i piaszczystej plaży (w linii prostej 30m). Ta niewielka odległość umożliwia korzystanie przez całą dobę również na naszym terenie z darów morza: szumu fal, jodu, zapachu lasu i wydm.

Pokoje 30 m od morza

Oferujemy jeden apartament oraz kilka pokoi gościnnych 2-, 3- i 4-osobowych w dwupiętrowym, w większości wykończonym w drzewie domu. Naszą posesję od samej plaży oddziela wysoka, zielona wydma,  co pozwala cieszyć się zaciszem i ochroną przed wiatrami morskimi, jednocześnie wciąż słysząc jego szum. Równie blisko jest stąd do morza (50m), lasu (200m) czy gastronomii. Wszystko pod ręką!

Największą obok morza atrakcją tej niewielkiej miejscowości o rybackim charakterze jest przystań rybacka i molo, na której możesz zasmakować w świeżej lub wędzonej rybie.
Zachwyć się słońcem zachodzącym nad polskim morzem z drobnopiaszczystą, bezkamienistą plażą. Ciężko poznać tutejszy klimat i atmosferę i nie zakochać się w tym nadmorskim zakątku... 
  • Pod Szklaną Wydmą
    Chłopy, ul. Kapitańska 17
  • Kontakt telefoniczny:
    +48 94 316 56 52
  • Kontakt telefoniczny:
    +48 692 923 149
© Pod Szklaną Wydmą. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk